+90 539 652 00 45

Nobel Endüstriyel Mutfak

Nobel Endüstriyel Mutfak ekipmanları olarak şirket merkezimiz Çorlu / Tekirdağ’dadır.

Uzun yıllardır içinde olduğumuz mutfak sektörüne yeni bir vizyon ve geçmişten gelen tecrübemize güvenerek firmamız sektörde yer almaya başlamıştır.

Yenilikçi çizgisini, kaliteden ödün vermeden koruyan Nobel Endüstriyel Mutfak olarak kusursuz hizmet vermeye devam etmekteyiz. Çağın getirdiği yenilikleri, müşterilerin istekleri ile birleştirerek, kendini ve pazarlama stratejisini sürekli geliştirmektedir. her zaman ilkeli ve çalışkan bir yapıyı, saygın müşteri ilişkilerini, üstün kalite disiplinini en üst seviyede tutabilmeyi hedefleyen kurumumuz bugün ise geçmişte belirlediği hedeflere ulaşmış olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Nobel Mutfak imzasıyla sunulan her ürün, sizlere kalitenin keyfini ve rahatlığını yaşatacaktır. bize duyduğunuz güveni korumayı yaptığımız yatırımların en büyüğü olarak görmekteyiz.

Firmamız yurtiçi ve yurt dışında; otel, bar, restaurant, fast food, kafeterya, pastane, sosyal tesisler, okul, hastane, fabrika, gemi, labaratuar, arge departmanları ve buzhanelere endüstriyel mutfak ürünlerinin satışı, projelendirilmesi ve montajını yapmaktadır.

Endüstriyel mutfak sektöründe faaliyet gösteren yerli ve yabancı tüm markalara ait ürünlerin tedariğini sağlamaktayız.

Endüstriyel mutfak deyince akla gelen ilk adres olmayı hedefliyor, ürün çeşitlerimizi hergün arttırıyoruz.

Nobel mutfak ailesi olarak her türlü yeniliğin takipçisi ve müşterilerine her zaman en iyi hizmeti vermeye ilke edinmişizdir. firmamız her çapta projeyi başarıyla uygulayabilecek kapasitede olup, sizi de referanslarımızın arasında görmekten mutluluk duyacağız.